Z zawodu i zamiłowania jestem leśnikiem. Małopolska, Mazury, Pomorze Zachodnie  to miejsca w których praktykowałam będąc leśniczym w Lasach Państwowych.
             Swój kawałek nieba nad głową znalazłam na Pojezierzu Drawskim dokąd przeniosłam się z rodzinnego Krakowa 20 lat temu.
             Moje pasje to konie, żagle, podróże i fotografia. Tej ostatniej poświęcam obecnie najwięcej czasu. Otaczająca mnie piękna, dzika i nie skażona cywilizacją przyroda Pomorza Zachodniego pociąga i dostarcza wielu ciekawych tematów, wartych uwiecznienia na fotografii.
             Zawsze interesowało mnie to, co jest za zakrętem. Ciekawość świata, tego jak tam wygląda, jak żyją ludzie, była od zawsze siłą napędową wszelkich moich wypadów. Zarówno tych bliskich, za opłotki, jak i tych dalekich, nawet na drugi koniec Globu. Staram się każdego roku odwiedzić jakiś ciekawy zakątek naszej Planety. Z każdego wyjazdu zostają niezatarte wspomnienia podparte fotografiami.
             Prowadzę obecnie niewielkie gospodarstwo ekologiczne, wiodę spokojne ale ciekawe życie w maleńkiej wiosce zagubionej w lasach Pomorza. Towarzyszą mi mąż, syn i nasi domowi przyjaciele - cztery psy i kot.
             Zapraszam do obejrzenia moich albumów.Joanna Zbróg

kontakt

kontakt