Aktualności / Ważne informacje

  

W ZWIĄZKU Z  DUŻYM RUCHEM TURYSTYCZNYM NA SZLAKACH ORAZ ZGODNIE Z REGULAMINEM SZLAKÓW ZP-OR, OBOWIĄZUJE LIMIT SAMOCHODÓW PORUSZAJĄCYCH SIĘ W GRUPIE DO 4 SAMOCHODÓW. PRZEJAZD LICZNIEJSZEJ GRUPY MUSI BYĆ POTWIERDZONY ODPOWIEDNIM ZEZWOLENIEM DANEGO NADLEŚNICTWA. PRZEJAZD SZLAKIEM LICZNIEJSZEJ GRUPY MOŻE ZOSTAĆ POTRAKTOWANY PRZEZ SŁUŻBY JAKO NIELEGALNY.

 

***

 

 Opublikowany został nowy szlak off-road ZP-OR 6 - Drawno. Szlak o standardzie - SUV, o długości ca. 105 km. Zapraszamy do jesiennych turystycznych wyjazdów i odkrywania kolejnych "zakamarów" województwa Zachodniopomorskiego.

 

***

 

W obecnym czasie trwają prace nad nowym szlakiem "ZP-OR 6 - Drawno". Szlak będzie pętlą, który rozpocznie się w Drawnie i tam również się zakończy. W połowie przebiega przez Drawieński Park Narodowy. Trasę będzie można połączyć z istniejącym już szlakiem "ZP-OR 5 - Tuczno". Planowana publikacja gotowej trasy - jesień 2017.

 

***

 

Informujemy że został zaktualizowany przebieg trasy "ZP-OR 0 - Transpomerania". Główne zmiany dotyczą szlaku na odcinkach przebiegających przez tereny Nadleśnictwa Szczecinek. W związku z trwającą przebudową drogi wojewódzkiej nr:142 (Szczecin-Chociwel) mogą nastąpić czasowe utrudnienia na szlaku w miejscach kolidującymi z budową.

 

 

Script logo ARNEV - Kreacja Wizerunku