Aktualności / Ważne informacje

 

W ZWIĄZKU Z PROWADZONYMI PRACAMI W TERENIE NA SZLAKACH, W DNIACH OD 04.10.2017 DO 18.10.2017 ZAMKNIĘTE ZOSTAJĄ NASTĘPUJĄCE ODCINKI SZLAKÓW:.

1. ZP-OR 0 - TRANSPOMERANIA - na odcinku "Szczecin - Dłusko" oraz "Gajewko - Zarańsko - Żółcin".

2. ZP-OR 1 - DRAWSKO POMORSKIE - GOLENIÓW - na odcinku  "Dobra Nowogardzka - Tor 4x4 Zachodniopomorskie w Przypólsku".

3. ZP-OR 2 - GOLENIÓW - DRAWSKO POMORSKIE - na odcinku "Tor 4x4 Zachodniopomorskie w Przypólsku - Chociwel".

4. ZP-OR 4 - WILCZA - na odcinku "Gajewko - Zarańsko - Żółcin"

Proszę o poważne potraktowanie tego komunikatu i odłożenie ewentualnych wyjazdów na inny termin.

 

***

 

W ZWIĄZKU Z  DUŻYM RUCHEM TURYSTYCZNYM NA SZLAKACH ORAZ ZGODNIE Z REGULAMINEM SZLAKÓW ZP-OR, OBOWIĄZUJE LIMIT SAMOCHODÓW PORUSZAJĄCYCH SIĘ W GRUPIE DO 4 SAMOCHODÓW. PRZEJAZD LICZNIEJSZEJ GRUPY MUSI BYĆ POTWIERDZONY ODPOWIEDNIM ZEZWOLENIEM DANEGO NADLEŚNICTWA. PRZEJAZD SZLAKIEM LICZNIEJSZEJ GRUPY MOŻE ZOSTAĆ POTRAKTOWANY PRZEZ SŁUŻBY JAKO NIELEGALNY.

 

***

 

 Opublikowany został nowy szlak off-road ZP-OR 6 - Drawno. Szlak o standardzie - SUV, o długości ca. 105 km. Zapraszamy do jesiennych turystycznych wyjazdów i odkrywania kolejnych "zakamarów" województwa Zachodniopomorskiego.

 

***

 

W obecnym czasie trwają prace nad nowym szlakiem "ZP-OR 6 - Drawno". Szlak będzie pętlą, który rozpocznie się w Drawnie i tam również się zakończy. W połowie przebiega przez Drawieński Park Narodowy. Trasę będzie można połączyć z istniejącym już szlakiem "ZP-OR 5 - Tuczno". Planowana publikacja gotowej trasy - jesień 2017.

 

***

 

Informujemy że został zaktualizowany przebieg trasy "ZP-OR 0 - Transpomerania". Główne zmiany dotyczą szlaku na odcinkach przebiegających przez tereny Nadleśnictwa Szczecinek. W związku z trwającą przebudową drogi wojewódzkiej nr:142 (Szczecin-Chociwel) mogą nastąpić czasowe utrudnienia na szlaku w miejscach kolidującymi z budową.

 

 

Script logo ARNEV - Kreacja Wizerunku